Versenyeredmények

A 2016/2017. tanév versenyeredményei

Matematika

verseny neve tanuló neve osztály iskolai kerületi budapesti területi országos felkészítő tanár
Bolyai Matematika
Csapatverseny
Dobos Dávid 3.a       3.   Halász Erika
Kovács Csanád 3.a        
Mészáros Ármin 3.a        
Bozsó Áron 3.a        
Balázs Ádám 4.a       2.   Molnárné Sajgó Mária
Czipó Áron 4.a        
Farkas Kornél 4.a        
Vigh Szabolcs 4.a        
Hornyák Péter 6.a       16.   Schubert Zita
Kovács Csongor 6.a        
Oszter Márk 6.c        
Ternei Szilárd 6.a        
Beri Dominika 6.a       6.   Schubert Zita
Kaiser Ádám 6.a        
Kovács Barnabás 6.a        
Töreki Kristóf 6.b        
Horváth Zolta 7.c       24.   Drozdik Lászlóné
Kardos Ádám 7.c        
Tóth Szabolcs 7.c        
Stampfel Kevin 7.c        
Molnár Ádám 7.c       15.   Drozdik Lászlóné
Cseke Patrik 7.c        
Pozsonyi Kristóf 7.c        
Nagy István 7.d        
Csepelyi Soma 8.d       18.   Szilágyi Eszter
Hegedűs Lilla 8.d        
Balázs Réka 8.d        
Tolmácsy Dorka 8.d        
Kántor Bernadett 8.d       19.   Szilágyi Eszter
Szentpáli Balázs 8.d        
Csörge Bence 8.d        
Fekete Hanga 8.d        
KockaKobak Matematikaverseny Balázs Ádám 4.a       10.   Molnárné Sajgó Mária
Czipó Áron 4.a       12.   Molnárné Sajgó Mária
Geier Gábor 7.d       28.   Szilágyi Eszter
Csepelyi Soma 8.d       43.   Szilágyi Eszter
Fekete Hanga 8.d       44.   Szilágyi Eszter
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Czipó Áron 4.a       3.   Molnárné Sajgó Mária
Balázs Ádám 4.a       7.   Molnárné Sajgó Mária
Beri Dominika 6.a       53.   Schubert Zita
Geier Gábor 7.d       37.   Szilágyi Eszter
Kenguru Matematikaverseny Czipó Áron 4.a     23.   82. Molnárné Sajgó Mária
Balázs Ádám 4.a     41.   141. Molnárné Sajgó Mária
Császár László Márk 5.b     21.     Szilágyi Eszter
Geier Gábor 7.d     75.     Szilágyi Eszter
Kerületi Matematikaverseny Győrffy Zsombor 3.b   8.       Baksainé Tőzsér Edit
Czipó Áron 4.a   2.       Molnárné Sajgó Mária
Balázs Ádám 4.a   9.       Molnárné Sajgó Mária
Balogh Kiara 5.b 1.         Szilágyi Eszter
Császár László Márk 5.b 2. 9.       Szilágyi Eszter
Deme Maja 5.a 3.         Szilágyi Eszter
Kovács Barnabás 6.a 1. 19.       Schubert Zita
Vass Bence 6.b 2. 8.       Schubert Zita
Gregus Gergő 6.c 3. 11.       Schubert Zita
Geier Gábor 7.d 1. 8.       Szilágyi Eszter
Kardos Ádám 7.c 2. 17.       Drozdik Lászlóné
Geier Csaba 7.c 3.         Drozdik Lászlóné
Tolmácsy Dorka 8.d 1. 21.       Szilágyi Eszter
Dobos Zsolt 8.d 2. 19.       Szilágyi Eszter
Hegedüs Lilla 8.d 3.         Szilágyi Eszter

SET Bajnokság - 2017. április - május

Osztály Osztálybajnok Évfolyam-bajnok Tagozatbajnok Iskolabajnok
1.a Miklós Noémi Kiss-Gajdács Ármin Balázs Ádám
4.a
KAISER ÁDÁM
6.a
1.b Kiss-Gajdács Ármin
2.a Szabó Enikő Szabó Enikő
2.b Dölen Nazli
3.a Dobos Dávid Dobos Dávid
3.b Vigh Panna
4.a Balázs Ádám Balázs Ádám
4.b Darányi Zsófia
4.d Varga Mercédesz
5.a Le Nam Dániel Pál Maja Kaiser Ádám
6.a
5.b Pál Maja
6.a Kaiser Ádám Kaiser Ádám
6.b Vass Bence
6.c Oszter Márk
7.c Cseke Patrik Weisz Viktor
7.d Weisz Viktor
8.c Hegyes Kitti Hegyes Kitti
8.d Csepelyi Soma

Magyar nyelv és irodalom - Történelem

verseny neve tanuló neve osztálya iskolai kerületi budapesti területi országos felkészítő tanár
Művészeti Szemle - vers
(1-2. évf.)
Bősze Bianka   1.a 1. ezüst minősítés       Varjasiné Király Tünde
Nagy Bence   1.a 2.         Varjasiné Király Tünde
Művészeti Szemle - vers
(3-4. évf.)
Lázár Míra 4.a 1. kiemelt arany       Molnárné Sajgó Mária
Győri Alexandra Villő 4. b 2.         Baksainé Tőzsér Edit
Babinszki Lara Vera 4. b 3.         Baksainé Tőzsér Edit
Művészeti Szemle - vers
(5-6. évf.)
Hajtó Zsófia 6.a 1.         Cserépné Varga Veronika
Hetényi Merse 6.a 2.         Cserépné Varga Veronika
Banciu Emma 6.b 3.         Négyesi Bernadett
Kárász Szonja 6.b 3.         Négyesi Bernadett
Művészeti Szemle - vers
(7-8. évf.)
Borbély Balázs 7.c 1. dicsérő oklevél       Kosuth Angéla
Ambrus Ádám 7.d 2.         Kosuth Angéla
Műv. Szemle - próza (1-2.évf.) Domján Nikolett  1.a 1. dicsérő oklevél       Varjasiné Király Tünde
Művészeti Szemle - próza
(3-4.évf.) 
Győri Viktória Zoé 4. b 1. 1.       Baksainé Tőzsér Edit
Czipó Áron 4.a 2.         Molnárné Sajgó Mária
Hortobágyi Anna Dóra 4. b 3.         Baksainé Tőzsér Edit
Szomory Barnabás 4.a 3.         Molnárné Sajgó Mária
Művészeti Szemle - próza
(5-6.évf.)
Kaiser Ádám 6.a 1.         Cserépné Varga Veronika
Császár Márk 5.b 2. ezüst       Szaporné Varga Zsuzsanna
Hornyák Péter 6.a 3.         Cserépné Varga Veronika
Ligeti Lívia 5.b 3.         Szaporné Varga Zsuzsanna
Szövegértő Verseny Balázs Ádám 4.a   1.       Molnárné Sajgó Mária
Györffy Zsombor 3.b   6.       Sáry Márta
Helyesírás Verseny Czipó Áron 4.a   8.       Molnárné Sajgó Mária
Veres Tamás 4.b   3.       Baksainé Tőzsér Edit
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Császár Márk 5.b 1. 1.       Szaporné Varga Zsuzsanna
Molnár Vanessza 5.a 2.         Zámbó Zsuzsanna
Futó Vivien 5.b 3.         Szaporné Varga Zsuzsanna
Fellner Bálint 6.a 1.         Cserépné Varga Veronika
Onozó Dávid 6.a 1. 4.       Cserépné Varga Veronika
Hajtó Zsófia 6.a 2.         Cserépné Varga Veronika
Kaiser Dániel 6.a 3.         Cserépné Varga Veronika
Töreki Kristóf 6.b 3.         Négyesi Bernadett
Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny Kállai Dávid 5.b 1. 2.       Szaporné Varga Zsuzsanna
Molnár Vanessza 5.a 2.         Zámbó Zsuzsanna
Banciu Emma 6.b 3.         Négyesi Bernadett
Uhrin Zsófia 6.c 3.         Négyesi Bernadett
Bartis Fanni 8.c 1.         Négyesi Bernadett
Szépolvasó verseny Keresztes Boldizsár 3.b 1. dicsérő oklevél       Sáry Márta
Veres Tamás 4. b 1. 2.       Baksainé Tőzsér Edit
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Balázs Ádám 4.a       6.   Molnárné Sajgó Mária
Czipó Áron 4.a        
Szomory Barnabás 4.a        
Vigh Szabolcs 4.a        
Arany János Magyarverseny Badacsonyi Zsolt 6.b         9. Négyesi Bernadett
Mátyás király és a reneszánsz  Beri Dominika 6.a   6. helyezés       Robotka Ildikó
Hornyák Péter 6.a        
Kárász szonja 6.b        
Ókortudós Történelmi Verseny Császár Márk 5.b   2.       Halla Ilona
Szőllősi Natália 5.b   9.       Halla Ilona

Művészetek

verseny neve tanuló neve osztálya iskolai kerületi budapesti területi országos felkészítő tanár
Művészeti Szemle báb-színjátszó kategória Bozsó Regina 2.a   bronz       Szabóné Pásztor Zsuzsanna
Cojocaru Silvia        
Csernák Hanna        
Hegedüs Kiara        
Kirs Alma        
Lázár Noel        
Németh Réka        
Pamucsi Bálint        
  Szabó Enikő        
"Tiszán innen, Dunán túl" kerületi népdaléneklési verseny - szóló kategória Pásztor Réka 4.b 1. kiemelt arany       Varjasiné Király Tünde
Horváth Leila 4.d 1.         Fabók Ágnes
Pál Maja 5.b 1. arany       Fabók Ágnes
Kaiser Dániel 6.a 1.         Fabók Ágnes
"Tiszán innen, Dunán túl" kerületi népdaléneklési verseny - kisegyüttes kat. (4fő) Pásztor Réka   4.b   bronz minősítés       Varjasiné Király Tünde
Győri Zoé          
Győri Villő         
Hortobágyi Anna          
Kerületi népdalverseny
csoportos
Kincses Bianka 4.d   ezüst       Fabók Ágnes   
Domokos Csenge 4.d        
Pintér Róbert 4.d        
Tímár Evelin 4.d        
Bankó Nikolett 4.d        
Szarka Nikolett 4.d        
Fekete Gréta 3.a        
"Csepel-sziget Ifjú Tehetségei"  Regionális Képző- és Iparművészeti pályázata Balassy Alexandra 5.a   fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Hrecska Olivia 5.a   fődíj      
Daka Janka 1.a   különdíj      
Deme Maja 5.a   fődíj      
Dimény Anna 1.b   különdíj      
Dobos Dávid 3.a   különdíj      
Dragán Dóra 3.b   különdíj      
Fekete Gréta 3.a   különdíj      
Jászka Orsolya 6.b   fődíj      
Le A. Goldi 3.a   különdíj      
Marton Attila 5.b   különdíj      
Moravetz Marcell 5.b   fődíj      
Tolmácsy Dorka 8.d   fődíj      
Vass Bence 6.b   különdíj      
Csepeli Művészeti Szemle képzőművészeti kategória Daka Dorka 4.b   bronz       Jónásné Albert Erzsébet
Győri Villő 4.b   kiemelt arany      
Daka Janka 1.b   ezüst      
Németh Réka 2.a   ezüst      
Örvendi Rebeka 2.b   bronz      
Stump Ede 2.b   arany      
Kovács Roland 2.b   arany      
Moravetz Marcell 5.b   bronz      
Ratovszky Márk 5.a   kiemelt arany      
Szedlacsek Dóra 5.b   bronz      
Deme Alexandra 6.b   arany      
Hornyák Péter 6.a   ezüst      
Dobos Dávid 3.a   kiemelt arany      
Kovács Anna 3.b   arany      
Geiger Gábor 7.d   ezüst      
Béres Roland 8.c   bronz      
Hegedűs Lilla 8.d   arany      

Idegennyelv

verseny neve tanuló neve osztálya iskolai kerületi budapesti területi országos felkészítő tanár
Super Reading
Angol Szépolvasási Verseny
Bacskai Gergő 3.a1 1.         Gali Szilvia
Fekete Gréta 3.a1 2.         Gali Szilvia
Dobos Dávid 3.a1 3.         Gali Szilvia
Vida Luca 3.a2 1.         Keresztes Krisztina
Le Angelina Goldie 3.a2 2.         Keresztes Krisztina
Császár Attila 3.a2 3.         Keresztes Krisztina
Szabó Iringó 4.a1 1.         Gali Szilvia
Polgár Enikő 4.a1 2.         Gali Szilvia
Főcze Jácinta 4.a1 3.         Gali Szilvia
Farkas Kornél 4.a2 1.         Robotka Ildikó
Czipó Áron 4.a2 2.         Robotka Ildikó
Lázár Míra 4.a2 3.         Robotka Ildikó
Pintér Róbert 4.d1 1.         Makara Rita
Töreki Zsombor 4.d1 2.         Makara Rita
Bősze Balázs 4.d1 3.         Makara Rita
Ferencz Albert 4.d2 1.         Gali Szilvia
Horváth Henrik 4.d2 2.         Gali Szilvia
Benedek Ábel 4.d2 3.         Gali Szilvia
Deme Maja 5.a1 1.         Keresztes Krisztina
László Nikolett 5.a1 2.         Keresztes Krisztina
Hajdu Laura 5.a1 3.         Keresztes Krisztina
Le Nam Dániel 5.a2 1.         Keresztes Krisztina
Molnár Vanessza 5.a2 2.         Keresztes Krisztina
Kármán Dávid 5.a2 3.         Keresztes Krisztina
Hajtó Zsófia 6.a1 1.         Robotka Ildikó
Onozó Dávid 6.a1 2.         Robotka Ildikó
Hetényi Merse 6.a1 3.         Robotka Ildikó
Beri Dominika 6.a2 1.         Makara Rita
Hornyák Péter 6.a2 2.         Makara Rita
Szilágyi Krisztofer 6.a2 3.         Makara Rita
Gregus Gergő 6.c1 1.         Robotka Ildikó
Kiss Marcell 6.c1 2.         Robotka Ildikó
Sükösd Krisztián 6.c1 3.         Robotka Ildikó
Jász Gergő 6.c2 1.         Keresztes Krisztina
Koncz Máté 6.c2 2.         Keresztes Krisztina
Urbin Martin 6.c2 3.         Keresztes Krisztina
Tóth Szabolcs 7.c 1.         Makara Rita
Deminger Petra 7.c 2.         Makara Rita
Kerekes Petra 7.c 3.         Makara Rita
Hmelyovszky Anna 7.d1 1.         Robotka Ildikó
Kiss Zsófia 7.d1 2.         Robotka Ildikó
Szegedi Natália 7.d1 3.         Robotka Ildikó
Szabó János Balázs 7.d2 1.         Keresztes Krisztina
Hajdu Dominik 7.d2 2.         Keresztes Krisztina
Miklós Laura 7.d2 3.         Keresztes Krisztina
Béres Dominik 8.c 1.         Keresztes Krisztina
Béres Roland 8.c 2.         Keresztes Krisztina
Horváth Tamás 8.c 3.         Keresztes Krisztina
Balázs Réka 8.d 1.         Makara Rita
Bándy Tijana 8.d 2.         Makara Rita
Laslov Dorián 8.d 3.         Makara Rita
Spring - házi csapatverseny Botos Antónia 6.a 1.         Robotka Ildikó
Hajtó Zsófia        
Kaiser Dániel        
Hetényi Merse 6.a 2.         Robotka Ildikó
Csüllög Dávid        
Fellner Bálint        
Hornyák Péter 6.a 3.         Makara Rita
Kovács Barnabás        
Kovács Csongor        
Kerületi Benchmark
csapatverseny
Beri Dominika 6.a   5.       Makara Rita
Hajtó Zsófia         Robotka Ildikó
Onozó Dávid         Robotka Ildikó
Angol Művészeti Szemle - vers Molnár Vanessza 5.a   3.       Keresztes Krisztina
Országos Német Kéttannyelvű Verseny Császár Márk 5. b         9. Cserépné Varga Veronika
Erős Előd 5. b         17. Málek Orsolya
Kállai Dávid 5. b         18. Cserépné Varga Veronika
Mester Alexandra 6. b         18. Herche Ágnes
Töreki Kristóf 6. b         20. Herche Ágnes
Kárász Szonja 6. b         21. Herche Ágnes
Cseke Patrik 7. c         22. Herche Ágnes
Kardos Ádám 7. c         23. Herche Ágnes
Horváth Zolta 7. c         24. Herche Ágnes
Schäfer Alexander 8. d         15. Málek Orsolya
Csepelyi Soma 8. d         17. Málek Orsolya
Szentpáli Balázs 8. d         19. Málek Orsolya
Kerületi Márton-napi csapatverseny Nagy Panna 5. b   2.       Málek Orsolya
Gál Dominik 5. b        
Csepelyi Soma 8. d        
Szentpáli Balázs 8. d        
Kerületi német
tanulmányi verseny
Császár Márk 5. b   2.       Cserépné Varga Veronika
Erős Előd 5. b   4.       Málek Orsolya
Töreki Kristóf 6. b   2.       Herche Ágnes
Kárász Szonja 6. b   6.       Herche Ágnes
Schäfer Alexander 8. d   5.       Málek Orsolya
Csepelyi Soma 8. d   9.       Málek Orsolya
Wintertreffen - Kerületi Német Művészeti Szemle Győri Zoé 4. b   3.       Sáry Márta
Győri Villő 4. b   3.      
Daka Dorka 4. b   3.      
Veres Tamás 4. b   3.      
Frühlingsprojekt Mózer Attila 8. d 1.         Málek Orsolya
Schäfer Alexander        
Szentpáli Balázs        
Geier Csaba 7. c 2.         Herche Ágnes
Kardos Ádám        
Horváth Zolta        
Dávid András 7. d 3.         Herche Ágnes
Geier Gábor        
Nagy István        
Spiele ohne Grenzen - Games without borders - Játék határok nélkül
(csapatverseny)
Pál Maja (németes) 5. b 1.          
Oláh Csenge (németes) 5. b          
Demeter Eperke (német) 5. b          
Kárász Szonja (németes) 6. b          
Beri Dominika (angolos) 6. a          
Hajtó Zsófia (angolos) 6. a          
Fodor Gergő (németes) 3. b 1.          
Babinszki Lara (németes) 4. b          
Darányi Zsófia (németes) 4. b          
Udvarhelyi Fanni (angol) 4. a          

Testnevelés

verseny neve tanuló neve osztálya iskolai kerületi budapesti területi országos felkészítő tanár
Atlétika I. korcsoport fiú Kreisz Bálint 2.b   1. hely 10. hely     Bugyinszki Elvira
Ligeti Dávid 2.b       Bugyinszki Elvira
Kelemen Levente 2.b       Bugyinszki Elvira
Varga Martin 2.b       Bugyinszki Elvira
Sükösd Levente 3.a       Csányi László
Mészáros Ármin 3.a       Csányi László
Atlétika I. korcsoport lány Örvendi Rebeka 2.b   2. hely       Bugyinszki Elvira
Le Angelina Goldie 3.a         Csányi László
Urbin Laura 3.a         Csányi László
Vígh Panna 3.b         Zámbó Zsuzsanna
Németh Réka 2.a         Udvary Erika
Hegedűs Kyara 2.a         Udvary Erika
Atlétika II. korcsoport fiú Sebestyén Ábel 4.b   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Antal Tamás 4.b       Udvary Erika
Benedek Ábel 4.d       Bugyinszki Elvira
Roman Nikolasz 4.d       Bugyinszki Elvira
Czipó Áron 4.a       Csányi László
Farkas Kornél 4.a       Csányi László
Cattelain Dávid 4.b       Udvary Erika
Atlétika II. korcsoport lány Győri Villő 4.b   3. hely       Udvary Erika
Staub Alexandra 4.b         Udvary Erika
Pásztor Réka 4.b         Udvary Erika
Mátrai Liza 4.a         Csányi László
Hegedűs Dorina 4.a         Csányi László
Abonyi Norina 3.a         Csányi László
Atlétika III. korcsoport fiú Stampfel Kevin 7.c   2. hely       Udvary Erika
Benkő Ákos 6.a         Jenei János
Csákány Levente 6.c         Jenei János
Kiss Marcell 6.c         Jenei János
Szén Ádám 6.c         Jenei János
Fazekas Ádám 7.c         Udvary Erika
Atlétika IV. korcsoport fiú Béres Dominik 8.c   2. hely       Jenei János
Béres Roland 8.c         Jenei János
Skorka Kornél 8.d         Csányi László
Boldizsár Márton 7.c         Udvary Erika
Érczkövi Attila 8.c         Jenei János
Mezei futás I. korcsoport fiú Kreisz Bálint 2.b   1 .hely       Bugyinszki Elvira
Mészáros Ármin 3.a         Csányi László
Sükösd Levente 3.a         Csányi László
Lázár Noel 2.a         Udvary Erika
Mészáros Ármin 3.a   egyéni 2. hely       Csányi László
Mezei futás I. korcsoport lány Örvendi Rebeka 2.b   4.hely       Bugyinszki Elvira
Urbin Laura 3.a         Csányi László
Vigh Panna 3.b         Zámbó Zsuzsanna
Le Angelina Goldie 3.a         Csányi László
Mezei futás II. korcsoport fiú Czipó Áron 4.a   2. hely       Csányi László
Sebestyén Ábel 4.b         Udvary Erika
Hegyesi Roland 4.a         Csányi László
Benedek Ábel 4.d         Bugyinszki Elvira
Mezei futás II. korcsoport lány Lázár Mira 4.b   3. hely       Udvary Erika
Staub Alexandra 4.b         Udvary Erika
Pásztor Réka 4.b         Udvary Erika
Udvarhelyi Fanni 4.a         Csányi László
Mezei futás III. korcsoport fiú Fazekas Ádám 7.c   1. hely 1. hely   8. hely Udvary Erika
Kardos Ádám 7.c     Udvary Erika
Csákány Levente 6.c     Jenei János
Jász Gergely 6.c     Jenei János
Benkő Ákos 6.a     Jenei János
Mezei futás IV. korcsoport fiú Béres Roland 8.c   2. hely 3. hely     Jenei János
Béres Dominik 8.c       Jenei János
Skorka Kornél 8.d       Csányi László
Dobos Zsolt 8.d       Csányi László
Rosta Gábor 8.d       Csányi László
Mezei futás IV. korcsoport lány Hegyes Kitti 8.c     3. hely     Jenei János
Balázs Réka 8.d         Csányi László
Hegedűs Lilla 8.d         Csányi László
Szalay Kira 7.c         Udvary Erika
Fekete Hanga 8.d         Csányi László
Duatlon Csapat Kreisz Bálint 2.b   2. hely       Bugyinszki Elvira
Mészáros Ármin 3.a         Csányi László
Lázár Noel 2.a         Udvary Erika
Duatlon Csapat Örvendi Rebeka 2.b   3. hely       Bugyinszki Elvira
Urbin Laura 3.a         Csányi László
Le Angelina Goldie 3.a         Csányi László
Vígh Panna 3.b         Zámbó Zsuzsanna
Duatlon Egyéni Dobos Zsolt 8.d   1. hely       Csányi László
Skorka Kornél 8.d   3. hely       Csányi László
Balázs Réka 8.d   4. hely       Csányi László
Hegyes Kitti 8.c   5. hely       Jenei János
Sebestyén Ábel 4.b   6. hely       Udvary Erika
Mészáros Ármin 3.a   1. hely       Csányi László
Kreisz Bálint 2.b   3. hely       Bugyinszki Elvira
Vígh Panna 3.b   3. hely       Zámbó Zsuzsanna
Terematlétika
1 körös futás Veress Gabriella 8.c   2. hely       Jenei János
Érczkövi Attila 8.c   1. hely       Jenei János
Helyből távolugrás Gombás Alexandra 6.c   4. hely       Jenei János
Schäfer Alexander 8.d   1. hely       Csányi László
Ötösugrás Hegyes Márton 8.c   1. hely       Jenei János
Bartos Fanni 8.c   2. hely       Jenei János
Súlylökés Horváth Tamás 8.c   4. hely       Jenei János
Kovács Vanda  8.c   5. hely       Jenei János
Magasugrás Skorka Kornél 8.d   3. hely       Csányi László
4x1 körös váltó Béres Dominik 8.c   1. hely       Jenei János
Béres Roland 8.c         Jenei János
Érczkövi Attila 8.c         Jenei János
Hegyes Márton 8.c         Jenei János
Veress Gabriella 8.c   2. hely       Jenei János
Szalay Kira 7.c         Udvary Erika
Fekete Hanga 8.d         Csányi László
Hegedüs Lilla 8.d         Csányi László
Összesített csapat - fiúk       1. hely        
Összesített csapat - lányok   8.d   2. hely        
Szivacskézilabda Hegedűs Dorina 4.a   2. hely       Csányi László
Kovács Boglárka 4.a        
Staub Alexandra 4.b        
Mészáros Lili 4.b        
Abonyi Norina 3.a        
Le Angelina Goldie 3.a        
Hemző Fanni 4.d        
Barabás Patrik 4.a   1. hely       Csányi László
Kiss Gergő 4.a        
Balázs Ádám 4.a        
Hegyesi Roland 4.a        
Sebestyén Ábel 4.b        
Antal Tamás 4.b        
Benedek Ábel 4.d        
Kézilabda Diákolimpia
IV. korcsoport
Jászka Orsolya 6.b   1. hely 3. hely     Bugyinszki Elvira
Kárász Szonja 6.b   1. hely 3. hely     Bugyinszki Elvira
Máté Alexandra 6.b   1. hely 3. hely     Bugyinszki Elvira
Szalay Kira 7.c   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Polákovics Anna 7.c   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Csányi Lili Fanni 7.c   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Dávid Tünde 7.c   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Kerekes Petra 7.c   1. hely 3. hely     Udvary Erika
Skorka Kornél 8.d   2. hely       Csányi László
Jászter Alex 8.d   2. hely       Csányi László
Márfi Dávid 7.c   2. hely       Udvary Erika
Boldizsár Márton 7.c   2. hely       Udvary Erika
Kékesi Gábor 7.c   2. hely       Udvary Erika
Bogáncs Máté 8.d   2. hely       Csányi László
Molnár Ádám 7.c   2. hely       Udvary Erika
Horváth Tamás 8.c   2. hely       Jenei János
Játékos sportverseny Örvendi Rebeka 2.b   2.hely       Bugyinszki Elvira
Abonyi Norina 3.a         Csányi László
Le Angelina goldie 3.a         Csányi László
Urbin Laura 3.a         Csányi László
Győri Villő 4.b         Udvary Erika
Pásztor Réka 4.b         Udvary Erika
Kovács Anna 3.b         Zámbó Zsuzsanna
Mészáros Lili 4.b         Udvary Erika
Udvarhelyi Fanni 4.a         Csányi László
Sükösd Levente 3.a         Csányi László
Bacskai Gergő 3.a         Csányi László
Kovács Csanád 3.a         Csányi László
Kreisz Bálint 2.b         Bugyinszki Elvira
Molnár Zoltán 3.b         Zámbó Zsuzsanna
Mészáros Ármin 3.a         Csányi László
Sebestyén Ábel 4.b         Udvary Erika
Czipó Áron 4.a         Csányi László
Úszás Diákolimpia
egyéni
Daka Dorka 4.b   1. hely       Udvary Erika
Kreisz Bálint 2.b   2. hely       Bugyinszki Elvira
Kiss Zsófia 7.d   3. hely       Bugyinszki Elvira
Dobos Zsolt 8.d   3. hely       Csányi László
Úszás Diákolimpia
váltó
Ács Kristóf 7.d   4. hely       Bugyinszki Elvira
Szabó Balázs 7.d         Bugyinszki Elvira
Dobos Zsolt 8.d         Csányi László
Skorka Kornél 8.d         Csányi László
Szertorna Egyéni Örvendi Rebeka 2.b   1. hely       Bugyinszki Elvira
Czirják Tamara 2.b   2. hely       Bugyinszki Elvira
Lázár Mira 4.a   2. hely       Zámbó Zsuzsanna
Szertorna Csapat Örvendi Rebeka 2.b   1. hely       Bugyinszki Elvira
Czirják Tamara 2.b        
Vígh Panna 3.b        
Bákonyi Csenge 2.b        
Czető Viktória 2.b        
Dimény Anna 1.b        
Kozák Amira 1.b        
Szertorna Csapat Lázár Mira 4.a   3. hely       Zámbó Zsuzsanna
Kovács Anna 3.b        
Olter Kíra 3.b        
Udvarhelyi Fanni 4.a        
Mátrai Liza 4.a        
Polgár Enikő 4.a        
Labdarúgás Diákolimpia
3. korcsoport
Gregus Gergő 6.c   1. hely 3. hely      
Jász Gergő 6.c        
Szén Ádám 6.c        
Urbin Márk 6.c        
Urbin Martin 6.c        
Orosz Bálint 6.c        
Koncz Máté 6.c        
Kiss Marcell 6.c        
Stampfel Kevin 7.c        
Fazekas Ádám 7.c        
Kardos Ádám 7.c        
Oszter Márk 6.c        
Tóth Alexander 6.c        
Sükösd Krisztián 6.c        
Csákány Levente 6.c        
Borbély Bence 6.c        
Bacskay Roland 6.c        
Labdarúgás Diákolimpia
4. korcsoport
Érczkövi Attila 8.c   1. hely        
Hegyesi Márton 8.c          
Béres Roland 8.c          
Béres Dominik 8.c          
Horváth Zolta 7.c          
Semsei Márk 7.c          
Kékesi Gábor 7.c          

A 2014-15-ös tanév versenyeredményei

Letöltés itt.

Magyar nyelv és irodalom, könyvtárhasználat
verseny név osztály kerületi budapesti megyei országos felkészítő
Kerületi nyelvtan - helyesírás Kárász Szonja Julianna 4.b III.       Szabóné Pásztor Zsuzsanna
Kerületi szövegértő verseny Badacsonyi Zsolt 4.b XII.       Szabóné Pásztor Zsuzsanna
Balázs Réka 6.a III.       Horváthné Kisbalázs Mária, Négyesi Bernadett
Szép magyar beszéd Schubert Laura 7.c II.       Horváthné Kisbalázs Mária, Négyesi Bernadett
Vers- és prózamondó verseny Schubert Laura 7.c I.       Horváthné Kisbalázs Mária
Ottucsák Zsuzsanna 6.b II.       Horváthné Kisbalázs Mária
A dalszöveg és vers Schubert Laura 7.c II.       Horváthné Kisbalázs Mária, Négyesi Bernadett
Tolmácsy Dorka 6.b különdíj       Horváthné Kisbalázs Mária, Négyesi Bernadett
Művészeti Szemle, vers- és prózamondás Bóna Lora 8.b arany       Négyesi Bernadett
Kerületi Művészeti Szemle - vers Lázár Míra 2.a kiemelt arany       Molnárné Sajgó Mária
Kerületi szövegértő verseny Molnár Vanessza 3.a 17.        
Kerületi Művészeti Szemle - próza Császár Márk 3.b ezüst       Szaporné Varga Zsuzsa
Kerületi szövegértő verseny Kup Benedek 3.b 2.       Szaporné Varga Zsuzsa
Szövegmanó megyei szövegértő verseny Kup Benedek 3.b     4.   Szaporné Varga Zsuzsa
Szövegmanó levelezői verseny Kup Barnabás 1.b       10. dr. Fiser Andrea
               
               
Idegen nyelv
verseny név osztály kerületi budapesti megyei országos felkészítő
Angol kerületi verseny Molnár Vanessza 3.a 3.        
               
               
               
               
               
Matematika, kémia, természetismeret
verseny név osztály kerületi területi megyei országos felkészítő
Teki-Totó Országos Matematika verseny Dobos Dávid 1.a       bronz Halász Erika
Csepel Plaza "Szebb környezet, környezetvédelem" pályázat Deme Alexandra 4.b 2.       Szabóné Pásztor Zsuzsa, Jónásné Albert Erzsébet
Kenguru Matematika verseny Balázs Ádám 2.a     22   Molnárné Sajgó Mária
Madame Curie Matematika verseny Dobos Gergő 3.a   I.     Kódiás Józsefné
Kerületi Matematika verseny Dobos Gergő 3.a 5.       Kódiás Józsefné
Madame Curie Matematika levelezős verseny Kármán Dávid 3.a   VI.     Kódiás Józsefné
Kup Benedek 3.b   II.     Szaporné Varga Zsuzsa
Császár Márk 3.b   IV.     Szaporné Varga Zsuzsa
Demeter Virág 4.b   VI.     Szabóné Pásztor Zsuzsa
Cseke Patrik 5.b   I.     Szabján Anikó
Nagy István 5.b   IV.     Szabján Anikó
Vass Mihály 6.b   I.     Schubert Zita
Hegyes Márton 6.c   III.     Szabján Anikó
Bére Dominik 6.c   IV.     Szabján Anikó
Béres Roland 6.c   V.     Szabján Anikó
Schubert Laura 7.c   I.     Szabján Anikó
Molnár Kristóf 7.b   V.     Schütz Lajosné
Deres Róbert 8.a   III.     Káló Szabolcs
Teki-Totó Országos Matematika verseny - levelezős  Császár Márk 3.b       ezüst Szaporné Varga Zsuzsa
Teki-Totó Országos Matematika verseny - levelezős  Szöllősi Natália 3.b       bronz Szaporné Varga Zsuzsa
Teki-Totó Országos Matematika verseny - levelezős  Oláh Csenge 3.b       arany Szaporné Varga Zsuzsa
Teki-Totó Országos Matematika verseny - levelezős  Magyar András 3.b       ezüst Szaporné Varga Zsuzsa
Teki-Totó Országos Matematika verseny - levelezős  Kup Barnabás 1.b       arany dr. Fiser Andrea
               
               
Művészeti Szemle
verseny név osztály kerületi budapesti   országos felkészítő
Kerületi Művészeti Szemle Töreki Kristóf 4.b arany       Szabóné Pásztor Zsuzsa
Kerületi Művészeti Szemle - Cseppecske Bábcsoport Badacsonyi Zsolt
Bihari Eszter
Bóta Anasztázia
Deme Alexandra
Demeter Virág
Gyimesi
Bendegúz
Jászka Orsolya
Kárász Szonja
Kazi Alexandra
Máté Alexandra
Mester Alexandra
Molnár B. Barna
Banciu Emma
4.b ezüst       Szabóné Pásztor Zsuzsa
Kerületi Művészeti Szemle - furulya Császár Márk 3.b ezüst       Juhász Andrea
Kerületi rajz Dobos Zsolt 6.b különdíj        
Dráma Művészeti Szemle Csordás Bernadett
Rózsa Viktória
Ottucsák Zsuzsanna
6.b III.        
Művészeti Szemle - Rajz Szász Gréta 1.a II.       Jónásné Albert Erzsébet
Daka Dorka 2.b ezüst       Jónásné Albert Erzsébet
Németh Petra 3.a arany       Jónásné Albert Erzsébet
Demeter Eperke 3.b ezüst       Jónásné Albert Erzsébet
Hegedűs Lili 4.a bronz       Jónásné Albert Erzsébet
Kazi Alexandra 4.b ezüst       Szabóné Pásztor Zsuzsa, Jónásné Albert Erzsébet
Hegedűs Lilla 6.b ezüst       Jónásné Albert Erzsébet
Schäfer Alexander 6.b bronz       Jónásné Albert Erzsébet
Varga Bernadett  7.b arany       Jónásné Albert Erzsébet
Tósaki Gergő 7.b arany       Jónásné Albert Erzsébet
Hegedűs Dóra 7.b bronz       Jónásné Albert Erzsébet
Fekete Gréta 1.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Dragán Dóra 1.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Kup Barnabás 1.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Kovács Anna 1.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Csókai Zille 1.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Győri Zoé 2.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Dobos Gergő 3.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Hrecska Olívia 3.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Demeter Virág 4.b különdíj       Szabóné Pásztor Zsuzsa, Jónásné Albert Erzsébet
Kiss Zsófia 5.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Tolmácsi Dorka 6.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Hornyák Emese 8.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Murár Lili 8.a különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
               
Művészetek
Csepel Sziget Ifjú Tehetségei Regionális képzőművészeti pályázat Demeter Eperke 3.b fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Csala Karina 5.b fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Czenki Rebeka 5.c különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Hegedűs Lilla 6.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Csörge Alex 6.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Schäfer Alexander 6.b fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Schäfer Richard 6.b fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Tolmácsi Dorka 6.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Prigyeni Vivien 8.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
Víz Viktória 8.b különdíj       Jónásné Albert Erzsébet
"Csepel, hol élni jó" rajz verseny  Németh Petra 3.a fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
Demeter Maja 4.b  fődíj       Jónásné Albert Erzsébet
               
               
Testnevelés
verseny név osztály kerületi budapesti megyei országos felkészítő
Szivacs Kézilabda Diákolimpia - lányok Deme Alexandra 4.b ezüst       testnevelők
Jászka Orsolya 4.b      
Kárász Szonja Julianna 4.b      
Máté Alexandra 4.b      
Szivacs Kézilabda Diákolimpia - fiúk Töreki Kristóf 4.b arany      
Vass Bence Imre 4.b      
Bognár Dániel Dávid 4.b      
Csepel DSE kézilabda- Ferenczy Kupa Balázs Ádám - bronz 2.a         Oláh Norbert
Vigh Szabolcs - bronz 2.a         Oláh Norbert
Csepel DSE kézilabda - Treff Húsvéti Kupa Balázs Ádám - arany 2.a         Jánka Zsolt
Úszás Diákolimpia Gyimesi Bendegúz 4.b ezüst        
Utánpótlás Ergométer Országos bajnokság Kup Benedek 3.b       I. Csepel Evezős Klub
Budapesti Bajnokság Széchenyi kézilabda lánycsapat (2002-2003) Gyapjas Anita 6.a   I.     testnevelők
Duatlon Széchenyi 2002 lányok csapat Gyapjas Anita 6.a III.      
Duatlon csapat - egyéni Dobos Zsolt 6.b II.      
Kerületi Mezei Futóverseny - csapat Dobos Zsolt 6.b III.      
Budapesti Mezei Futóverseny - csapat Dobos Zsolt 6.b   III.    
Kerületi úszóverseny Dobos Zsolt 6.b II.      
Vizimentő Verseny - úszóverseny 50 m gyorsúszás (2007) Fodor Gergő 1.b        
Kézilabda Egyesületi          Csepel DSE Kajdácsi Kinga 8.b       VI. testnevelők
Bálint Renáta 7.c      
Benedek Réka 7.c      
Kerekes Dorina 7.c      
Klacsák Zsófia 7.b      
Bartis Fanni 6.c      
Duka Viktória Beatrix 7.c      
Kézilabda Lipovics Gabriella 8.b I. I.   elődöntő II. testnevelők
Víz Viktória 8.b  
Kajdácsi Kinga 8.b  
Bálint Renáta 7.c  
Varga Bernadett 7.b  
Benedek Réka 7.c  
Dávid Viktória 7.c  
Duka Viktória Beatrix 7.c  
Kerekes Dorina 7.c  
Klacsák Zsófia 7.b  
Szécsi Adrienn 6.c  
Bartis Fanni 6.c  
Kézilabda Szécsi Adrienn 6.c I.       testnevelők
Veress Gabriella 6.c      
Samu Dorottya 6.c      
Bartis Fanni 6.c      
Berzlánovits Virág 6.c      
Polákovics Anna 5.c      
Csányi Lili Fanni 5.c      
Kerekes Petra 5.c      
Szalai Kyra 5.c      
Gyapjas Anita 6.a      
Sándor Petra 6.a      
Szivacskézilabda Lovas Ivett 5.c II.       testnevelők
Deme Alexandra 4.b      
Máté Alexandra 4.b      
Deme Maja 3.a      
Jászka Orsolya 4.b      
Csányi Lili Fanni 5.c      
Kárász Szonja 4.b      
Atlétika I. korcsoport lány Győri Villő 2.b III.       testnevelők
Pásztor Réka 2.b      
Lázár Mira 2.a      
Mátrai Liza 2.a      
Ligeti Lívia 3.b      
Atlétika II. korcsoport fiú Urbin Martin 4.a III.      
Sükösd Krisztián 4.a      
Urbin Márk 4.a      
Dávid András 5.b      
Stampfel Kevin 5.c      
Nagy Zétény 3.b      
Atlétika III. korcsoport fiú  Érckövi Attila 6.c III.      
Hegyes Márton 6.c      
Béres Dominik 6.c      
Béres Roland 6.c      
Skorka Kornél 6.b      
Jakab Bendegúz 6.a      
Atlétika IV. korcsoport lány Benedek Réka  7.c III.       testnevelők
Kajdácsi Kinga 8.b      
Hargitai Hanna 8.a      
Murár Lili 8.a      
Dávid Nikolett 8.b      
Kerületi Egyéni Atlétika II. korcsoport egyéni összetett Babinyecz Anna 3.b III.      
Kerületi Egyéni Atlétika IV. korcsoport egyéni kislabda Benedek Réka 7.c I.      
Kerületi Egyéni Atlétika IV. korcsoport egyéni távol Pehártz Bence 8.a I.      
Úszás II. kcs. 4x50-es lány váltó Babinyecz Anna 3.b III.        
Balassy Alexandra 3.a        
Németh Petra 3.a        
Csányi Lili 5.c        
Úszás II. kcs. 4x50-es fiú váltó Skorka Csongor 5.c II.        
Csókai Zétény 3.b        
Gyimesi Bendegúz 4.b        
Asztalitenisz egyéni Juhász Patrik 8.b I. I.   I.  
Asztalitenisz páros Juhász Patrik 8.b I.     I.  
Asztalitenisz vegyes páros Juhász Patrik 8.b       I.  
Asztalitenis csapat bajnokság Juhász Patrik 8.b       I.  
Asztalitenisz Top 12 Juhász Patrik 8.b I.        
Kerületi Egyéni Asztalitenisz Diákolimpia Juhász Márk 3.b III.       édesapja - edző
Kerületi Páros Asztalitenisz Diákolimpia Juhász Márk 3.b I.       édesapja - edző
Asztalitenisz egyéni Hódi Emese 7.b I.        
Asztalitenisz páros Hódi Emese 7.b I.        
Labdarúgás I. korcsoport Hercku András 1.a III.       testnevelők
Béres Alex 1.a      
Hegyesi Roland 2.a      
Kiss Gergő 2.a      
Bánkúti Bence 2.b      
Kovács Roland 2.b      
Barabás Patrik 2.a      
Bagoly Zsolt 2.a      
Labdarúgás II. korcsoport Urbin Márk 4.a I. III.     testnevelők
Urbin Martin 4.a    
Márics Milán  4.a    
Nagy Zétény 3.b    
Sükösd Krisztián 4.a    
Stampfel Kevin  5.c    
Dávid András 5.b    
Kármán Dávid 3.a    
Pehártz Zsolt 3.a    
Labdarúgás III. korcsoport Stampfel Kevin 5.c I. VI.     testnevelők
Szabó Balázs 5.a    
Érckövi Attila 6.c    
Horváth Tamás 6.c    
Béres Roland 6.c    
Béres Dominik 6.c    
Baksa István 5.c    
Pozsonyi Kristóf 5.c    
Molnár Ádám 5.c    
Semsei Márk 5.c    
Hegyes Márton 6.c    
Mózer Attila 6.b    
Labdarúgás IV. korcsoport Csallai Botond  7.c         testnevelők
Lázár Attila 7.c        
 Jakab Roland  7.c        
Baráth Bence 7.c        
Peharc Bence  8.a        
Bíró Zsombor 8.a        
Hegyes Márton 6.c        
 Jacsó Krisztián 7.a        
Kerületi akadály verseny Kajdácsi Kinga 8.b I.        
Deres Róbert 8.a      
Csörge Marcell 8.b      
Vizi Zsolt 8.a      
Darázs Áron 8.b      
Budapesti csapat ügyességi 10x200 m Kajdácsi Kinga 8.b   III.     testnevelők
Hargitai Hanna 8.a      
Dávid Nikolett 8.b      
Benedek Réka 7.c      
Murár Lili 8.a      
Darázs Áron 8.b      
Szűcs László 8.a      
Deres Róbert 8.a      
Ódor Norbert  8.a      
Vizi Zsolt 8.a      
Budapesti csapat kislabda Duka Viktória Beatrix 7.c   I.    
Benedek Réka 7.c      
Kajdácsi Kinga 8.b      
Rózsa Viktória 6.b      
Varga Bernadett 7.b      
Kerületi Mezei 3. oszt. fiú csapat Nagy Zétény  3.b II.       testnevelők
Juhász Márk 3.b      
Csókai Zétény 3.b      
Benkő Benjámin 4.a      
Kerületi Mezei 3. oszt. Leány csapat Babinyecz Anna 3.b II.      
Szőllösy Natália 3.b      
Hajdú Laura 3.a      
Oláh Csenge 3.b      
Kerületi Mezei 3. oszt. Egyéni Babinyecz Anna 3.b I.      
Kerületi Mezei 4. oszt. fiú csapat Stampfel Kevin 5.c II.      
Szilágyi Krisztofer 4.a      
Benkő Ákos 4.a      
Urbin Márk 4.a      
Kerületi Mezei 6. oszt. fiú csapat Vaszily Botond 6.c II.      
Érckövi Attila 6.c      
Jakab Bendegúz 6.a      
Dobos Zsolt 6.b      
Skorka Kornél 6.b      
Rosta Gábor 6.a      
Kerületi Mezei 8. oszt. leány csapat Benedek Réka  7.c II.      
Hargitai Hanna 8.a      
Dávid Nikolett 8.b      
Nagy Nikolett 7.b      
Mezei Bajnokság III. korcsoport Stampfel Kevin 5.c   III.    
Érckövi Attila 6.c      
Vaszily Botond 6.c      
 Semsei Márk 5.c      
Béres Roland 6.c      
Béres Dominik 6.c      
Dobos Zsolt 6.b      
Skorka Kornél 6.b      
Mezei Bajnokság IV. korcsoport Babinyecz Ákos 7.c   VI.    
Balogh Soma 7.c      
Józsa Tamás 7.c      
Csörge Marci 8.b      
Duatlon csapat verseny Benedek Réka 7.c I.       testnevelők
Atlétika Ügyességi kislabda - csapat   I.    
Váltó futás 10x200 m   III.    
Asztalitenisz - páros I.      
Terematlétika  egyéni összetett II.      
Mezei futás - csapat II.      
Kézilabda          I. I.     
Atlétika egyéni összetett I.      
Atlétika csapat III.      
Atlétika kislabda I.      
Egyesületi eredmény       VI.
Duatlon csapat verseny Balogh Soma Levente 7.c I.       testnevelők
Duatlon egyéni verseny II.      
Mezei futás - csapat   VI.    
Egyesületi kézilabda Adorján Régió   III.    
Országos Vivó Bajnokság Müller Dorina 7.c       Bajnok  
Tőr csapat Müller Dorina       V.  
Terematlétika csapat Csallai Botond 7.c I.        
Duatlon Babinyecz Ákos 7.c I.        
Mezei csapat   VI.      
Egyéni 1500 m I.        
Mezei Futóverseny - csapat Józsa Tamás 7.c   VI.      
Csapat Úszó verseny IV. Korcsoport Váradi Dávid 7.c I.        
Füzesi András 7.c I.        
Gotthard Béla 8.b I.        
Mandics Péter   I.        
Úszás - egyéni Váradi Dávid 7.c I.        
Gotthard Béla 8.b I.        
Mandics Péter   III.        
Atlétika Csepel Kajdácsi Kinga 8.b II.        
Atlétika - csapat III.        
Atlétika csapat ügyességi bajnokság 10x200 m   III.      
Atlétika - kislabda   I.      
Duatlon - egyéni Dávid Viktória 7.c III.        
Duatlon csapat II.        
Atlétika - kislabda Bálint Renáta 7.c II.        
Fut a Csepel 1200 m Kuderna Vivien 2.a III.        
               
               
Házi versenyek
verseny név osztály Iskolai helyezés felkészítő
Házi szép olvasás évfolyam szinten Töreki Kristóf 4.b I. Szabóné Pásztor Zsuzsa
Házi Művészeti Szemle - vers Mester Alexandra 4.b III. Szabóné Pásztor Zsuzsa
Házi Művészeti Szemle - próza Deme Alexandra 4.b III. Szabóné Pásztor Zsuzsa
Házi Művészeti Szemle - vers Lázár Míra 2.a I. Molnárné Sajgó Mária
Házi Művészeti Szemle - vers Mátrai Liza 2.a III. Molnárné Sajgó Mária
Házi Művészeti Szemle - próza Czipó Áron 2.a III. Molnárné Sajgó Mária
Iskolai szövegértő verseny Balázs Réka 6.a III.  
Vers- és prózamondó verseny Vass Mihály 6.b III.  
Szép Magyar Beszéd Vass Mihály 6.b III.  
Házi matematika verseny Weisz Viktor 5.a I. Schubert Zita
Varga Tibor 5.a II. Schubert Zita
Kerekes Petra 5.c III. Schubert Zita
Vass Mihály 6.b I. Schubert Zita
Tolmácsy Dorka 6.b II. Schubert Zita
Balázs Réka 6.a III. Schubert Zita
Schubert Laura 7.c I. Szabján Anikó
Tósaki Gergely 7.b II. Schütz Lajosné
Bakk Tímea 7.b III. Schütz Lajosné
Csörge Marcell 8.b I. Szabján Anikó
Krizsán Zsombor 8.b II. Szabján Anikó
Darázs Áron 8.b III. Szabján Anikó
               
               
Iskolán kivüli eredmények
verseny név   kerületi budapesti országos nemzetközi felkészítő
Kerületi Sakk Olimpia Demeter Virág 4.b arany       Szabóné Pásztor Zsuzsanna
Országos Fitt-Kid Dance verseny Domokos Csenge 2.d     III.    
Fitt-Kid Dance Mazotti Kupa Domokos Csenge 2.d I.        
Jazz balett Debrecen Kárász Szonja 4.b     I.    
Jazz Balett Győr Kárász Szonja 4.b     I.    
Jazz balett Prága Kárász Szonja 4.b       XVI. Hodonszky Júlia
Ritmikus Sportgimnasztika  Nagy Nikolett 7.b     II.    
Ritmikus Sportgimnasztika  Nagy Nikolett 7.b       III.  
Népi tánc Gaál Réka 7.b     I.    
Asztalitenisz Hódi Emese 7.b I.        
Fitnesz Lázár Míra 2.a     III.    
Társastánc Diákolimpia gyerek-latin kategória Szedlacsek Dóra 3.b     VIII.    
Országos 8 Tánc 1D Bajnokság Horváth Petra Vanda 6.a     I.    
Budapesti Tánc Bajnokság Horváth Petra Vanda 6.a   I.      
Bem Tánc Kupa Horváth Petra Vanda  I. 6.a          
Maribor Nemzetközi Táncverseny Horváth Petra Vanda 6.a       II.  
Hatvan Tánc Kupa Horváth Petra Vanda III. 6.a          
Országos Tornász Bajnokság csapatban Nagy Márk 3.a     II.    
Országos Tornász Bajnokság egyéni Nagy Márk 3.a     VIII.    
Kerületi chello verseny: Csoki verseny Gyulai Kristóf 3.a II.        
Kerületi chello verseny: Mikulás kupa Gyulai Kristóf 3.a II.        
Kerületi Táncverseny csapatban Bartus Evelin            László Nikolett 3.a V.        
Kerületi Táncverseny Duóban 3.a IV.        
Táciskolák közötti verseny párban Starcl Gábor I. 3.a          
Tánciskolák közötti verseny Starcl Gábor 3.a     VIII.    
Foci suli - csapatban Kármán Dávid 3.a arany és 2-szer legjobb kapus    
Foci suli - csapatban Pehártz Zsolt 3.a arany és legjobb mezőny játékos    
Atlétika verseny - csapatban Rózsa Viktória 6.b I.        
Női Tőr  (gyermek) Országos bajnokság - egyéni Fekete Hanga 6.b     III.    
Női Tőr (gyermek) Országos bajnokság - csapatban Fekete Hanga 6.b     II.    
Szlovák Nemzetközi Kupa Fekete Hanga 6.b       I.  
Női Tőr Újonc Országos Bajnokság (magasabb korosztály) Fekete Hanga 6.b     II.    
Ritmikus Sportgimnasztika JÁSZ kupa (Jászberény) gyermek kategória Vigh Panna  III. hely 1.b         Bánhidai Kinga Kelemen Szilvia
Ritmikus Sportgimnasztika Diákolimpia Vigh Panna 1.b   VI.     Bánhidai Kinga Kelemen Szilvia
Ritmikus Sportgimnasztika Budapesti Bajnokság - csapat Vigh Panna 1.b   I.     Bánhidai Kinga Kelemen Szilvia
Ritmikus Sportgimnasztika Budapesti Bajnokság - egyéni Vigh Panna 1.b   III.     Bánhidai Kinga Kelemen Szilvia
Kyokhusin Karate Knock-Down korcsoportos országos Diákolimpia Dandé-Ölveczki Máté 1.b     III.   Mátyók Andrea
Ferencvárosi Torna Klub U8 -as csapata - Törökbálint Mikulás Kupa Molnár Zoltán 1.b I.       Vass János            Deli Anikó
Ferencvárosi Torna Klub U8 -as csapata - Százhalombatta Újévi  Kupa Molnár Zoltán 1.b I.       Vass János            Deli Anikó
Ferencvárosi Torna Klub U8 -as csapata - Vecsés Farsangi  Kupa Molnár Zoltán 1.b I.       Vass János            Deli Anikó
Bozsik Tornán és Kölyökligán részt vesz 2 hetente ill. országos és nemzetközi 1 napos tornákon  Molnár Zoltán 1.b gólkirály, torna legjobbja, 8 arany, 1 ezüst       Vass János            Deli Anikó
Bozsik Futball Torna U9-es korosztály Kovács Roland 2.b "Legjobb játékos"        
Tour de Tisza-tó U9 -es kategória Józsa András 2.b     II.    
Tour de Velencei-tó U11 -es kategória Józsa András 2.b     II.    
2014. november 2007-es korcsoport Fókaolimpia mellúszás Daka Dorka  I. 2.b          
2014. november 2007-es korcsoport Fókaolimpia hátúszás Daka Dorka  IV. 2.b          
2015.05.17. 2007-es korcsoport Fókaolimpia mellúszás Daka Dorka I. 2.b          
2015.05.17. 2007-es korcsoport Fókaolimpia gyorsúszás Daka Dorka I. 2.b          
Darts Budapesti Bajnokság Cseh Zoltán 4.a   I.      
Darts Diákolimpia Konkoly Gábor 4.a          
Darts Országos Bajnokság Gábor-Csapó Csaba 4.a     III.    
Darts Budapesti Bajnokság Gábor-Csapó Csaba 4.a   I.      
CSDSE Kézilabda Húsvéti Kupa Kovács Barnabás 4.a I.        
Island Europa Fitness Bajnokság Hajdú Patricia 4.a       I.  
Kerületi Szivacskézilabda Kelemen Botond 4.a          
Urbin Martin 4.a I.        
Fitness Terasz Kupa Hajtó Zsófia 4.a I.        
Foci Diákolimpia Urbin Martin 4.a III.        
Urbin Márk 4.a        
Márics Milán 4.a        
Sükösd Krisztián 4.a        
Benkő Brendon 4.a        
Foci Kerületi Bajnokság Urbin Martin 4.a I.        
Urbin Márk 4.a        
Márics Milán 4.a        
Sükösd Krisztián 4.a        
Benkő Brendon 4.a        
Szigetszentmiklósi Focitorna Urbin Martin 4.a I.        
Urbin Márk 4.a        
Márics Milán 4.a        
Sükösd Krisztián 4.a        
Benkő Brendon 4.a        
Nemzetközi Baksay Kupa Kunszentmiklós törpici férfi tör Skorka Csongor 5.c       I.  
Szlovák Kupa - Somorja - törpici férfi tör Skorka Csongor 5.c       I.  
Polaris Nord Kupa Nemzetközi tőrverseny - törpici férfi tőr Skorka Csongor 5.c       III.  
Diákolimpia Balatonalmádi - törpici férfi tőr Skorka Csongor 5.c     III.    
UTE Budapest Bajnokság - törpici férfi tőr Skorka Csongor 5.c   II.      
               
               
Kick-boksz
verseny név osztály területi nemzetközi világ országos felkészítő
Tököl Kupa - 25 kg Roman Nikolasz  2.d   3.      
Horvátország/Makarska - 22 kg Roman Nikolasz  2.d   1.      
Horvátország/Makarska - 25 kg Roman Nikolasz  2.d   3.      
Horvátország/Karlovac - 25 kg Roman Nikolasz  2.d     2.    
Budaörsi Kupa - 25 kg Roman Nikolasz  2.d 1.        
Diákolimpia - 25 kg Roman Nikolasz  2.d 1.        
Ausztria/Kalsdorf - 22 kg Roman Nikolasz  2.d   2.      
Ausztria/Kalsdorf - 28 kg Roman Nikolasz  2.d   2.      
WorldCup Szeged Roman Nikolasz  2.d     1.    
Országos bajnokság 25 kg Roman Nikolasz  2.d       1.  
Tököl Kupa  Ratovszky Márk 3.a 4.        

A 2013-14-es tanév versenyeredményei

Letöltés itt.


A 2012-13-as tanév versenyeredményei

Leltöltés itt.


A 2011-12-es tanév versenyeredményei

Leltöltés itt.


A 2010-11-es tanév versenyeredményei

Leltöltés itt.


A 2009-10 -es tanév versenyeredményei

Leltöltés itt.

Bezárás