Tanórán kívüli foglalkozások

2018/2019. tanév 1. féléve


Differenciált foglalkozások

Tevékenység megnevezése

Érintett osztály

Időpont

Tanító / Tanár

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – magyar

2.a

heti 1 alkalom

Molnárné Sajgó Mária

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika / magyar

2.b

heti 2 alkalom

Baksainé Tőzsér Edit

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

3.a

heti 1 alkalom

Szaporné Varga Zsuzsa

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – magyar

3.b


heti 1 alkalom


Petz Nándor

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – magyar

1.b

heti 1 alkalom

Szabóné Pásztor Zsuzsa

Vizsga felkészítő magyarból

8.a

heti 1 alkalom

Kosuth Angéla

Vizsga felkészítő magyarból

8.b

heti 1 alkalom

Szoboszlai Judit

Vizsga felkészítő magyarból

8.c heti 1 alkalom Szoboszlai Judit

Vizsga felkészítő matematikából

8.a

heti 1 alkalom

Schubert Zita

Vizsga felkészítő matematikából

8.b

heti 1 alkalom

Szilágyi Eszter

Vizsga felkészítő matematikából

8.c heti 1 alkalom Szilágyi Eszter

Szakkörök

Tevékenység megnevezése

Érintett osztály / évfolyam

Időpont

Tanító / Tanár

 

Matematika szakkör

3.a

változó

Szaporné Varga Zsuzsa

Matematika szakkör

4.a

változó

Sebőkné Kiss Tilda

Báb szakkör

1.a

szerda 6.óra

Szabóné Pásztor Zsuzsa

Énekkar

minden évfolyam

péntek 7-8. óra

Fabók Ágnes


Logikai játszóház

 

7-8. évfolyam

2018. 11. 30.


Schubert Zita
Ladányiné K. Mónika
 


Logikai játszóház

 

5-6. évfolyam

2018. 11. 23.


Schubert Zita
Ladányiné K. Mónika
 


Logikai játszóház

 

4. évfolyam

2018. 11. 16.


Schubert Zita
Ladányiné K. Mónika
 


Logikai játszóház

 

3. évfolyam

2018. 12. 07.


Schubert Zita
Ladányiné K. Mónika
 

 

Logikai játszóház

 

2. évfolyam 2018. 12. 14. Schubert Zita
Ladányiné K. Mónika

Sportkörök

Tevékenység megnevezése

Érintett évfolyam

Időpont

Tanító / Tanár

Torna sportkör

2. évfolyam

hétfő 8. óra

Zámbó Zsuzsanna

Torna sportkör

5. évfolyam

szerda 8. óra

Zámbó Zsuzsanna

Szivacskézilabda sportkör

2-3. évfolyam

hétfő és csütörtök
8. óra

Udvary Erika

Kézilabda sportkör

4-5. évfolyam

szerda 8. óra

Csányi László

Kézilabdasportkör

6-7-8. évfolyam

péntek 8. óra

Csányi László

Labdarúgás sportkör

4-8. évfolyam

kedd 8-9. óra

Jenei János


Alapfokú Művészeti Iskola

Képzőművészeti foglalkozások: festő szakkör
A foglalkozásokat vezeti: Jónásné Albert Erzsébet
Érintett korosztály: 1-6. évfolyam
A foglalkozások időpontja:

hétfő 14.00 - 16.15  
kedd 13.00 - 14.30 14.30 - 16.00
szerda 14.00 - 15.30  
csütörtök 14.00 - 15.30 15.30 - 17.00

 


Zenei foglalkozások (Fasang Árpád Zenei AMI)

 

Tanár neve

Foglalkozás

Időpont

Hétfő

Axmann Péter

zongora

13.00-20.00 óra

Bedő Miklós Áronné Magdi

szolfézs

13.45-16.00 óra

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-19.00 óra

Kedd

Bedő Miklós Áronné Magdi

szolfézs

13.45-16.00 óra

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-19.00 óra

Jámbor András

kürt

14.00-20.00 óra

Kirsch Andrea

furulya

14.00-16.00 óra

Nagy Andrea

gitár

14.00-18.00 óra

Szerda

Bedő Miklós Áronné Magdi

szolfézs

13.45-16.00 óra

Csütörtök

Axmann Péter

zongora

13.00-20.00 óra

Bedő Miklós Áronné Magdi

szolfézs

13.45-16.00 óra

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-19.00 óra

Jámbor András

kürt

14.00-20.00 óra

Kirsch Andrea

furulya

14.00-18.00 óra

Nagy Andrea

gitár

14.00-18.00 óra

Péntek

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-20.00 óra

Bezárás