Tanórán kívüli foglalkozások

2020/2021. tanév 1. féléve


Differenciált foglalkozások

Tevékenység megnevezése

Érintett osztály

Időpont

Tanító / Tanár

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

1.a

heti 1 alkalom

Cseh Kata

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

3.a

heti 1 alkalom

Ladányiné Károlyi Mónika

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

4.a

heti 1 alkalom

Schubert Zita

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – magyar

4.a


heti 1 alkalom


Szaporné Varga Zsuzsa

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

4.b

heti 1 alkalom

Baksainé Tőzsér Edit

Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – matematika

5.a heti 1 alkalom Cseh Kata
Differenciált képességfejlesztő foglalkozás – történelem 6.a heti 1 alkalom Halla Ilona

Vizsga felkészítő magyarból

8.a

heti 1 alkalom

Kosuth Angéla

Vizsga felkészítő magyarból

8.b

heti 1 alkalom

Kosuth Angéla

Vizsga felkészítő magyarból

8.d heti 1 alkalom Szoboszlai Judit

Vizsga felkészítő matematikából

8.a

heti 1 alkalom

Szilágyi Eszter

Vizsga felkészítő matematikából

8.b

heti 1 alkalom

Szilágyi Eszter

Vizsga felkészítő matematikából

8.d heti 1 alkalom Böszörményi Balázs

Szakkörök

Tevékenység megnevezése

Érintett osztály / évfolyam

Időpont

Tanító / Tanár

Matematika szakkör

4.a

heti 1 alkalom

Schubert Zita

Matematika szakkör

5.a

heti 1 alkalom

Cseh Kata

Informatika szakkör

5-8. évfolyam

heti 1 alkalom

Bakos Zoltán

Énekkar

minden évfolyam

péntek 7-8. óra

Fabók Ágnes


Sportkörök

Tevékenység megnevezése

Érintett évfolyam

Időpont

Tanító / Tanár

Szivacskézilabda sportkör

2-3. évfolyam

Járvány miatt felfüggesztve.

Debreceni Péter

Kézilabda sportkör

4-5. évfolyam

Járvány miatt felfüggesztve.

Csányi László

Kézilabdasportkör

6-7-8. évfolyam

Járvány miatt felfüggesztve.

Csányi László

Labdarúgás sportkör

2-4. évfolyam

Járvány miatt felfüggesztve.

Folk Zsuzsanna


Alapfokú Művészeti Iskola

Képzőművészeti foglalkozások: festő szakkör
A foglalkozásokat vezeti: Jónásné Albert Erzsébet
Érintett korosztály: 1-8. évfolyam
A foglalkozások időpontja:

hétfő 14.00 - 15.30 15.30 - 17.00
kedd 14.00 - 15.30 15.30 - 17.00
szerda 14.00 - 15.30 15.30 - 17.00

 


Zenei foglalkozások (Fasang Árpád AMI)

 

Tanár neve

Foglalkozás

Időpont

Hétfő

Axmann Péter

zongora

14.00-17.00 óra

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-19.30 óra

Gáspár Gyula

kürt 13.45-18.00 óra

Nagy Andrea

gitár

13.00-18.00 óra

Kedd

Borlói Ildikó

hegedű

13.00-19.00 óra

Drevenka Rita 

szolfézs

13.00-17.30 óra

Kirsch Andrea

furulya

14.00-16.30 óra

Nagy Andrea

gitár

13.30-15.00 óra

Szerda

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-15.30 óra

Szerda

Nagy Andrea

gitár 12.45-17.30 óra

Csütörtök

Axmann Péter

zongora

14.00-17.00 óra

Borlói Ildikó

hegedű

14.00-19.30 óra

Drevenka Rita

szolfézs

13.00-17.00 óra

Gáspár Gyula

kürt

13.45-16.00 óra

Kirsch Andrea

furulya

14.00-17.00 óra

Nagy Andrea

gitár

13.30-16.30 óra

Péntek

Borlói Ildikó

hegedű

13.30-17.00 óra

Bezárás