Nyelvvizsgák

Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2017/2018. tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2) (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)

Császár Márk                         6.b

Demeter Eperke                     6.b

Eizen Rudolf                          6.b

Erős Előd                               6.b

Futó Vivien                            6.b

Gál Dominik                          6.b

Kállai Dávid                           6.b

Marton Attila                         6.b

Moravetz Marcell                   6.b

Mózer Zoltán                         6.b

Müller Hanna                         6.b

Nagy Panna                            6.b

Pál Maja                                 6.b

Schäfer Christian                   6.b

Szedlacsek Dóra                     6.b

Szöllősi Natália                      6.b

Tóth Míra                               6.b

Vass Zita                                6.b


Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2016/2017. tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2) (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Badacsonyi Zsolt 6.b 
Banciu Emma 6.b 
Deme Alexandra 6.b 
Gyimesi Bendegúz 6.b 
Kárász Szonja 6.b 
Máté Alexandra 6.b 
Mester Alexandra 6.b 
Molnár Bajnok Barna 6.b 
Töreki Kristóf 6.b 
Vass Bence 6.b

Zertifikat für Jugendliche B1 (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Balogh Ferenc 8.d 
Csepelyi Soma 8.d 
Hegedüs Lilla 8.d 
Szentpáli Balázs 8.d

Angol nyelv

ITK Junior nyelvvizsga (A2)
Balázs Réka 8.d 
Bándy Tijana 8.d 
Jászter Alexander 8.d 
Sándor Petra 8.d


Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2015-16-os tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2) (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Balázs Zoltán 6.b
Csala Karina 6.b
Cseke Patrik 6.b
Dani Ádám 6.b
Dani Botond 6.b
Dávid András 6.b
Dávid Tünde 6.c
Erdélyi Alexa 6.b
Farók Erik 6.b
Horváth Zolta 6.c
Kapcsos Klaudia 6.b
Kardos Ádám 6.c
Koósa Róbert 6.b
Nagy István 6.b

 

Zertifikat für Jugendliche B1 (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Bakk Tímea 8.b
Klacsák Zsófia 8.b
Koósa Tamás 8.b
Mandics Tamás 8.b
Such Roland 8.b
Tósaki Gergely 8.b
 

Angol nyelv

Junior nyelvvizsga (A2)
Babinyecz Ákos 8.c
Balogh Soma 8.c
Duka Viktória 8.c
Sánta Bence 8.c
Takács Lőrinc 8.c

 


Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2014-15-ös tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2) (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Balogh Ferenc 6.b
Csepelyi Soma 6.b
Farkas Petra 6.b
Fekete Hanga 6.b
Hegedüs Lilla 6.b
Schäfer Alexander 6.b
Schäffer Richárd 6.b
Szentpáli Balázs 6.b

Zertifikat für Jugendliche B1 (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Bagi Barbara 8.b
Bóna Lora 8.b
Czada Szabolcs 8.b
Csörge Marcell 8.b
Darázs Áron 8.b
Furulyás Dominika 8.b
Gotthard Béla 8.b
Kolba Éva 8.b
Krizsán Zsombor 8.b
Szentpáli Gergő 8.b

B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsga (éles)
Malomsoki Boglárka 8.b


Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2013-14-as tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2)
Bakk Tímea 6.b (Próbanyelvvizsga)
Balogh Martin 6.b (Próbanyelvvizsga)
Csepelyi Ákos 6.b
Gaál Réka 6.b
Hódi Emese 6.b (Próbanyelvvizsga)
Klacsák Zsófia 6.b (Próbanyelvvizsga)
Koósa Tamás 6.b
Li Jingqi 6.b
Mandics Tamás 6.b (Próbanyelvvizsga)
Molnár Kristóf 6.b (Próbanyelvvizsga)
Such Roland 6.b (Próbanyelvvizsga)
Tósaki Gergely 6.b (Próbanyelvvizsga)
Zárai László 6.b (Próbanyelvvizsga)
Baráth Bence 6.c (Próbanyelvvizsga)
Bálint Renáta 6.c (Próbanyelvvizsga)
Benedek Réka 6.c (Próbanyelvvizsga)
Dávid Viktória 6.c (Próbanyelvvizsga)

Zertifikat für Jugendliche B1 (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Bácsi Balázs 8.b
Balázs Barbara 8.b
Bóna Dóra 8.b
Mandics Péter 8.b
Permoser Dániel 8.b
Szántói-Szabó Clarissa 8.b

Zertifikat für Jugendliche B2 (Próbanyelvvizsgán teljesítették a szintet.)
Fiesl Dániel 8.b


Sikeres nyelvvizsgát tettek a 2012-13-as tanévben

Német nyelv

KID II. nyelvvizsga (A2)
Bagi Barbara 6.b
Bóna Lora 6.b
Czada Szabolcs 6.b
Csörge Marcell 6.b (Próbanyelvvizsga)
Darázs Áron 6.b (Próbanyelvvizsga)
Furulyás Dominika 6.b
Gotthard Béla 6.b (Próbanyelvvizsga)
Huzlinger Ninett 6.b (Próbanyelvvizsga)
Juhász Patrik 6.b (Próbanyelvvizsga)
Kolba Éva 6.b (Próbanyelvvizsga)
Krizsán Zsombor 6.b (Próbanyelvvizsga)
Lipovics Gabriella 6.b (Próbanyelvvizsga)
Malomsoki Boglárka 6.b (Próbanyelvvizsga)
Plet Szabolcs 6.b (Próbanyelvvizsga)
Sira Alexander 6.b (Próbanyelvvizsga)
Szeredai Gréta 6.b (Próbanyelvvizsga)
Tóth Rebeka 6.b (Próbanyelvvizsga)
Víz Viktória 6.b

Zertifikat für Jugendliche B1 (éles)
Bobják Balázs 8.b
Csörge Georgina 8.b
Czada Renáta 8.b
Istvánfy Réka 8.b
Széll Zoltán 8.b

 

Angol nyelv

Pitman Elementary írásbeli vizsga (éles)
Balassy Dávid 8.a
Fekete Richárd 8.a
Gerendai Noémi 8.a
Kup Katica 8.a
Németh Tamás 8.a
Pallagi Patrik 8.a

Bezárás