Kitűnők

Kitűnő tanulók a 2018/2019. tanévben

1.a   1.b

Budai Viktória

Molnár Réka

Szentkereszty Dorka

 

 

 

 

 

Benedek Barbara

Demeter Róbert

Eizen Regina

Lór Bettina

Oláh Dávid

Radvánszki  Ákos Levente

Varga Bella Elizabet

Vass Nadin Lia

Volant Zsuzsanna Fruzsina

2.a   2.b

Farkas Aliz

Kovács Rebeka Mária

Körmendy Viktória

Kroó Alexandra Zsüliett

Kuruc Anna Lilla

Rozgonyi Bence

Sándor Lelle

Simon Kornél

Szánthó Alina Málna

 

 

Czető Marcell Zsolt

Örvendi Regina

Sárközi Anna Dóra

Schneider Liliána
3.a   3.b

Bátori Zalán Ádám

Illés Barnabás

Institórisz Anna

Maróthi Kira

Rubos Attila Ákos

 

Dimény Anna Flóra

Olter Natália

Sallai-Rudnai Péter
4.a   4.b

Szabó Enikő

 

Czető Viktória

Örvendi Rebeka

Stump Ede

5.a   5.b

Bacskai Gergő

 

Kovács Anna

6.b    

Kovács Roland

Rózsa Marcell

   
7.b   8.a

Szöllősi Natália

 

Hajtó Zsófia

Fellner Bálint

8.b   8.c

Kárász Szonja

Töreki Kristóf

 

Gregus Gergő

Uhrin Zsófia


Kitűnő tanulók a 2017/2018. tanévben

Osztály Kitűnő   Osztály Kitűnő
1.a Farkas Alíz   4.a Abonyi Norina
Kárász Alex Olivér   Bacskai Gergő
Kovács Rebeka Mária   Kovács Balázs
Körmendy Viktória   Le Angelina Goldie
Kroó Alexandra Zsüliett   Mészáros Ármin Szilárd
Kuruc Anna Lilla   4.b Altmann Balázs
Rozgonyi Bence   Kovács Anna
Szánthó Alina Málna   5.a Hegedüs Dorina
1.b Czető Marcell Zsolt   5.b Hortobágyi Anna Dóra
Dózsa Dorka Zoé   Kovács roland
Győrffy Alma   Rózsa Marcell
Marton Olivér   5.d ______________
Örvendi Regina   6.a ______________
Sárközi Anna Dóra   6.b Császár Márk
Such Benjámin Pál   Szöllősi Natália
2.a Bátori Zalán Ádám   7.a Fellner Bálint  János
Illés Barnabás   Hajdu Patrícia
Institórisz Anna   Hajtó Zsófia
Justin Veronika Tünde   7.b Kárász Szonja
Maróthi Kira   Töreki Kristóf
Miklós Noémi Brigitta   7.c Gregus Gergő
Nagy Bence   Szén Ádám
Rubos Attila Ákos   Uhrin Zsófia
Sebestyén Márk Dávid   8.c ______________
Udvari Jázmin   8.d ______________
2.b Babócsi Odett      
Daka Janka      
Dimény Anna Flóra    
Olter Natália Sára      
Sallai-Rudnai Péter    
3.a Németh Réka      
Szabó Enikő    
3.b Czető Viktória      
Örvendi Rebeka      
Stump Ede      

Kitűnő tanulók a 2016/2017. tanévben

1.a   1.b

Bátori Zalán Ádám

Erdélyi Míra

Illés Barnabás

Institórisz Anna

Kupa Balázs

Maróthi Kira

Miklós Noémi Brigitta

Nagy Bence

Pletzer Adél

Rubos Attila

Udvari Jázmin

 

 

 

Babócsi Odett

Bajor Dorina

Daka Janka

Dimény Anna Flóra

Dobos Iván Dániel

Gárdonyi Dóra Natália

Kara Jázmin Hanna

Kovács Hanna Júlia

Kovács Léna

Mester Martin Csaba

Olter Natália Sára

Rozsnyói Roland

Sallai-Rudnai Péter

2.a   2.b

Körmendy Botond

Nagy Natália

Németh Réka

Szabó Enikő
 

Czető Viktória

Örvendi Rebeka

Stump Ede

Tar Levente
3.a   3.b

Abonyi Norina

Bacskai Gergő

Le Angelina Goldie

Mészáros Ármin Szilárd

 

 

Altmann Balázs

Fodor Gergő

Győrffy Zsombor

Kovács Anna

Láng Zétény
4.a   4.b

Czipó Áron

Farkas Kornél

Hegedüs Dorina
 

Babinszki Lara Vera

Hortobágyi Anna Dóra

Kovács Roland
4.d   5.b

Hemző Fanni

Horváth Henrik Roland

Pintér Róbert

Töreki Zsombor
 

Császár László Márk

Kállai Dávid

 

 

6.a    

Beri Dominika

Fellner Bálint

Hajtó Zsófia

Hornyák Péter

Kovács Barnabás
   
6.b   6.c

Kárász Szonja

Töreki Kristóf
 

Gregus Gergő

Uhrin Zsófia
7.c   8.d

Horváth Zolta

Kardos Ádám
 

Balázs Réka

 

 


Kitűnő tanulók a 2015-2016-os tanévben

1.a osztály (9 fő)

Ferencz-Antal Koppány

Hegedüs Kiara

Kirs Alma

Körmendy Botond

Lázár Noel

Nagy Natália

Németh Réka

Szabó Enikő

Szűcs Konstantin

 

1.b osztály (8 fő)

Bákonyi Csenge

Czető Viktória

Dölen Nazli

Kelemen Levente

Magyar Bálint

Örvendi Rebeka

Tar Levente

Stump Ede

 

2.a osztály (7 fő)

Andrási Míra

Bacskai Gergő

Dobos Dávid

Fekete Gréta

Kovács Balázs

Mészáros Ármin

Szász Gréta

 

2.b osztály (2 fő)

Altmann Balázs

Kovács Anna

 

3.a osztály (8 fő)

Balázs Ádám

Czipó Áron

Farkas Kornél

Hegedüs Dorina

Kiss Gergő

Lázár Míra

Udvarhelyi Fanni

Vigh Szabolcs

 

3.b osztály (8 fő)

Babinszki Lara

Cattelain Daniel

Győri Villő

Horák Anna

Hortobágyi Anna

Kovács Roland

Rózsa Marcell

Sebestyén Ábel

 

 

 

 

 

3.d osztály (4 fő)

Benedek Ábel

Hemző Fanni

Horváth Henrik

Pintér Róbert

 

4.a osztály (1 fő)

Dobos Gergő

 

4.b osztály (8 fő)

Babinyecz Anna

Császár László Márk

Kállai Dávid

Kup Benedek

Magyar András

Marton Attila

Szedlacsek Dóra

Szöllősi Natália

 

5.a osztály (6 fő)

Beri Dominika

Fellner Bálint

Hajtó Zsófia

Hornyák Péter

Kaiser Ádám

Onozó Dávid

 

5.b osztály (2 fő)

Kárász Szonja

Töreki Kristóf

 

5.c osztály (4 fő)

Gregus Gergő

Kiss Marcell

Szén Ádám

Uhrin Zsófia

 

6.b osztály (1 fő)

Koósa Róbert

 

6.c osztály (1 fő)

Stampfel Kevin

 

7.d osztály (2 fő)

Balázs Réka

Hegedűs Lilla

 

8.b osztály (3 fő)

Gaál Réka

Klacsák Zsófia

Tósaki Gergely

 

8.c osztály (1 fő)

Babinyecz Ákos

 

 

 

 

 


Kitűnő tanulók a 2014-15-ös tanévben

1.a
Andrási Mira
Bacskai Gergő
Dobos Dávid
Fekete Gréta
Le Angelina Goldie
Szász Gréta
Varga Dominik

1.b
Altmann Balázs
Bándy Miklós
Babócsi Barna
Dragán Dóra
Koósa Péter
Kovács Anna
Kup Barnabás
Láng Zétény
Matyók Gergő

2.a
Balázs Ádám
Czipó Áron
Farkas Kornél
Hegedüs Dorina
Hegyesi Roland
Lázár Míra
Szabó Hajnalka Csenge
Udvarhelyi Fanni
Vigh Szabolcs

2.b
Babinszki Lara
Cattelain Dániel
Daka Dorka
Horák Anna
Hortobágyi Anna
Kovács Roland
Rózsa Marcell
Sebestyén Ábel

2.d
Benedek Ábel
Domokos Csenge
Hemző Fanni
Horváth Henrik
Pintér Róbert
Töreki Zsombor

3.a
Dobos Gergő
Kármán Dávid

3.b
Babinyecz Anna
Császár László Márk
Juhász Márk
Kup Benedek Péter
Magyar András
Marton Attila
Müller Hanna
Szöllősi Natália
Vass Zita Ilona

4.a
Altmann Barna
Beri Dominika
Fellner Bálint
Hajdu Patricia
Hajtó Zsófia
Hegedűs Lili
Kelemen Botond
Onozó Dávid

4.b
Demeter Virág
Máté Alexandra
Kárász Szonja
Banciu Emma
Töreki Kristóf
Mester Alexandra

5.b
Cseke Patrik
Koósa Róbert

5.c
Stampfel Kevin

6.a
Balázs Réka

6.b
Csepelyi Soma
Hegedüs Lilla
Ottucsák Zsuzsanna

6.c
Béres Dominik

7.b
Bakk Tímea
Klacsák Zsófia
Koósa Tamás
Tósaki Gergely

7.c
Babinyecz Ákos

8.a
Hornyák Emese

8.b
Bóna Lora
Darázs Áron
Kolba Éva
Krizsán Zsombor
Szentpáli Gergő

 


Kitűnő tanulók a 2013-14-es tanévben

1.a
Balázs Ádám
Czipó Áron
Farkas Kornél
Hegedüs Dorina
Hegyesi Roland
Jászter Szabrina
Lázár Míra
Mátrai Liza
Szabó Iringó
Vigh Szabolcs
Udvarhelyi Fanni

1.b
Cattelain Daniel
Daka Dorka
Győri Villő
Győri Zoé
Horák Anna
Hortobágyi Anna
Kovács Roland
Rétvölgyi Barnabás
Rózsa Marcell
Sebestyén Ábel
Sivák Nikolett
Unger Dóra

1.d
Benedek Ábel
Hemző Fanni
Horváth Henrik
Kincses Bianka
Pintér Róbert
Rigó Gábor
Töreki Zsombor

2.a
Dobos Gergő
Kármán Dávid
Németh Petra

2.b
Babinyecz Anna
Császár László Márk
Juhász Márk
Kup Benedek
Magyar András
Müller Hanna
Szöllősi Natália
Vass Zita Ilona

3.a
Altmann Barna
Csüllög Dávid
Hajdu Patricia
Ható Zsófia
Hegedűs Lili
Kelemen Botond
Kovács Barnabás
Onozó Dávi

3.b
Badacsonyi Zsolt
Demeter Virág
Kárász Szonja
Máté Alexandra
Mester Alexandra
Töreki Kristóf
Vass Bence Imre

4.a
Kajári Lilian

4.b
Cseke Patrik
Hernold Kitti
Horváth Blanka

5.a
Balázs Réka

5.b
Csepelyi Soma
Csorvási Klára Tünde
Hegedűs Lilla
Ottucsák Zsuzsanna
Tolmácsy Dorka
Vass Mihály Tibor

6.b
Bakk Tímea
Klacsák Zsófia
Tósaki Gergel

7.a
Hornyák Emese

7.b
Bóna Lora Lorina
Darázs Áron
Kolba Éva
Krizsán Zsombor
Szentpáli Gergő

8.b
Fiesl Dániel


Kitűnő tanulók a 2012-13-as tanévben

1.a
Deme Maja
Dobos Gergő
Kálmán Dávid
Németh Petra

1.b
Babinyecz Anna
Császár László Márk
Kárpáti Karina
Magyar András
Kup Benedek
Szölősi Natália
Vass Zita Ilona

2.a
Altmann Barna
Csüllög Dávid
Hajdú Patrícia
Hajtó Zsófia
Hegedűs Lili Viola
Hetényi Merse Ádám
Kelemen Botond
Onozó Dávid

2.b
Badacsonyi Zsolt
Demeter Virág
Gyimesi Bendegúz
Kárász Szonja
Máté Alexandra
Mester Alexandra
Töreki Kristóf
Vass Bence

3.a
Éliás Petra
Kajári Lilian
Kiss Zsófia
Kertész Mátyás
Kővári Péter
Temesvári Ádám
Weisz Viktor

3.b
Erdélyi Alexa
Hernold Kitti
Horváth Blanka
Kapcsos Klaudia
Kárpáti Kristóf
Nádasdi Laura

4.a
Balázs Réka
Lukács Vanessa Alexandra
Sándor Petra

4.b
Asztalos Panna
Csepelyi Soma
Csorvási Klára Tünde
Hegedűs Lilla
Magyar Zsófia
Tolmácsy Dorka
Ujvári Péter
Vass Mihály

5.a
Brádl Réka

5.b
Klacsák Zsófia
Kósa Tamás
Mandics Tamás
Bertalan Regő
Csepelyi Ákos
Molnár Kristóf

5.c
Dávid Viktória

6.a
Hornyák Emese
Kertész Fanni
Rókay Dorina

6.b
Bagi Barbara
Bóna Lora Lorina
Darázs Áron
Kolba Éva
Krizsán Zsombor

7.b
Bóna Dóra Dorina
Fiesl Dániel

8.a
Kup Katica
Pallagi Patrik

Bezárás